Google

ی

ی ی ی ی ی ی ی یی . Ԙ

ϐی
یی:
ی:
ی :

 

گذری بر زندگی نامه ابداعگر سبک کلورز کونگ فو

مبتکر سبک کلورز کونگ فو گراند ماستر دزفولی در سال 1971 میلادی پا به عرصه گیتی نهادند.

ایشان از دوران کودکی علاقه خاصی به هنرهای رزمی بخصوص کونگ فو داشتند. بالاخره در سن 13 سالگی وارد دنیای پر هیجان هنرهای رزمی شدند.کارشان را با هنر زیبای تکواندو آغاز کردند.پس از گذشت 8 ماه به دلایلی سبک مذکور را رها کرده و به فراگیری وشوکوان کونگ فو پرداختند.در سال 1988با جدیت و سخت کوشی خویش به درجه استادی این سبک رسیدند.نخستین باشگاهشان را در همین سال افتتاح کردند و همزمان با آموزش وشوکوان کونگ فو به یادگیری ورزش پر تحرک ژیمناستیک مشغول شدند.در سال 1993به یکی از کشورهای همسایه سفر کرده و در طول 6ماه اقامتشان در آنجا به فنون سخت و طاقت فرسای جنگ های خیابانی واقف گشتند و اینها زمینه فکری را برای ابداع سبک جدیدی مهیا ساختند.

گراند ماستر دزفولی با پشتکار و جدیت تمام پی گیر هدف بودندو به تنهایی و با همت والای خود و با خواست و اراده خدواند متعال سبک کلورز کونگ فو را بنیان گذاردند.

سالها سعی و تلاش ایشان در سبک کلورز کونگ فو متجلی شد.سبکی مؤثر در مبارزات و کلید رمزی برای پیروزی در هر صحنه جنگ تن به تن.

گراند ماستر دزفولی سبک خویش را کلورز کونگ فو نام نهادند.ایشان در این رابطه اظهار داشته اند که ((بنده نام سبک خود را کلورز نهادم زیرا می خواستم انسانهای عاقل و فرزانه را به این سبک که متعلق به آن هاست آشنا کنم و از طریق چنین آدمهای با فکر و با ایمان به خداوند متعال و اهل بیت عصمت و طهارت نزدیکتر شوم. می خواهم انسانهای دانا وارد این سبک بشوند تا زحماتی را که برای آنان می کشم به هدر نرود از این سبک در راه درست و منطقی استفاده کنند.))

گراند ماستر دزفولی علاوه بر آموزش سبک کلورز کونگ فو فعالیتهای دیگری نیز دارند.ایشان بر علم روانشناسی تسلط کامل دارند و هنرجویانشان را برای موفقیت در زندگی در زمینه های مختلف راهنمایی ویاری می کنند.

گراند ماستر دزفولی درهيپنوتيزم نیز تبحر خاصی دارند و اکنون به تدریس خصوصی علم هیپنوتیزم مشغولند و هم چنین به آموزش کارهای روحی و عملی برای تقویت اراده حافظه- نیروی درون و نقاط ضعف و ... مشغول هستند.

ایشان دارای فلسفه خاصی در زندگی هستند. در این راستا کتابی به نام ((روش من در زندگی))تألیف کرده اند.این کتاب ارزشمند را نمی توان در چند سطر بیان کرد.بهتر است كه خود آن را بخوانید و درک کنید.

علاوه بر اینها ایشان تاکنون چند فیلم آموزشی-رزمی از سبک کلورز کونگ فو ارائه داده اند که گوشه ای از تمرینات گراند ماستر دزفولی و هنرجویانش را به نمایش می گذارد.

و بازی در نقش اول فیلم داستانی ((آخرین رزم))به کارگردانی سید ابوالقاسم صالحی زاده را در کارنامه هنری خویش دارند. که ابتدا قراربود ایشان به عنوان طراح صحنه های رزمی برای ساخت این فیلم حضور داشته باشند، اما پس از آشنایی کارگردان با ایشان به این نتیجه رسیدند که گراند ماستر دزفولی نقش اول این فیلم را ایفا کنند و به حق که به خوبی در این نقش درخشیدند در حالیکه هیچگونه سابقه بازیگری نداشتند و این افتخاری است بر سایر افتخارات ایشان.

گراند ماستر دزفولی معتقدند که ((آسمانی ترین هدیه ها را دو روز بعد از فیلم آخرین رزم دریافت کردم .)) و این چیزی نبود جز  تولد پسر زیبا و دوست داشتنی ایشان امین.

گراند ماستر دزفولی دارای هوش و ذکاوت سرشاری هستند. ایشان از سرعت و قدرت بالایی برخوردارند.

این ویژگی ها تشریحی نیستند برای اثبات این مدعا می بایست خود ببینید و قضاوت کنید.

ایشان فردی هستند عاقل و دانا آرام و صبور شکست ناپذیر مصداق گفته خودشان:

((همانند آب شوید در ظاهر آرام و متین و در وقت خروش ویرانگر))