Google

در اين سایت
در كل اينترنت

جهت ارتباط مستقیم با گراند ماستر دزفولی یا ارائه پیشنهاد و انتقاد می توانید توسط فرم ذیل با ما مکاتبه نمایید . با تشکر

نام و نام خانوادگی
ایمیل:
عنوان پیغام:
پیغام :

 

سخنی با رزمی کاران

 

رزمی کاران گرامی :

درست است اغلب شما راه رفتن را یاد گرفته اید اما نمی دانید که در چه مسیری قدم بگذارید.

فقط یاد گرفتن تکنیک هاکافی نیست.باید یاد بگیرید که چگونه و در چه زمانی از این همه تکنیک - تاکتیک – دفاع - جا خالی دادن - ضد حمله و ... استفاده لازم را ببرید.

در ضمن:

اندکی تنوع در کار کردن با سایر اساتید ضامن پیشرفت و موفقیت شماست. بنده به عنوان یک استاد هنرهای رزمی برخلاف گفته و عقیده اغلب مردم و رزمی کاران که اظهار می دارند کاراته و امثال این ها از نظر کارایی ضعیف می باشند می گویم که تمام این حرف ها بی پایه و اساس هستند و تمام سبک های رزمی از نظر کارایی یکسانند.

به یاد داشته باشید که :

برای پیشرفت و موفقیت در هنرهای رزمی می بایست به دنبال استادی با تجربه باشید نه سبکی با مجوز رسمی یا غیر رسمی.

چون تمام سبک های رزمی هیچگاه به تنهایی باعث پیشرفت شما نخواهند شد.بلکه استاد است که شما را به درجه موفقیت و کمال می رساند.

کاراته کونگ فو فول کنتاک ووشو و کلورز کونگ فو و سایر سبک ها رزمی می باشند و هیچ یک بر دیگری برتری ندارند. برتری فقط با استاد خوب و کارآمد مشخص می گردد.

عاقل باشید تا نتیجه استفاده از عقلتان را دریافت کنید

1385/10/5

گراند ماستر دزفولی

 

سخنی با اساتید هنرهای رزمی

پیشنهاد برای آن دسته اساتیدی که موفقیت هنرجویانشان برایشان بسیار مهم و حیاتی است .

تازمانی که نخواهیم از تجربیات همدیگر استفاده کنیم و فقط خودمان را قبول داشته باشیم  نباید توقع پیشرفت و به اوج رسیدن را داشته باشیم .

اساتید و مربیان هنرهای رزمی شمایکه به پیشرفت هنرجویانتان علاقمند هستید  ، می توانید پیشنهاد دوستانه ما را قبول کرده و در صدد پیشرفت هنرجویانتان باشید ، پیشنهاد ما به شما این است که مهم نیست در چه سبکی فعالیت می کنید  ، می توانید با مربیان دیگر در سبک های متفاوت دیگر آشنا شده و در روز خاصی به توافق رسیده و به باشگاه آنها رفته وشاگردانتان زیر نظر آن استاد به فراگیری هنر رزمی آنها بپردازند و در صورت تمایل در روز دیگری ، شما در باشگاه خودتان میزبان آنها باشید وتجربیات خود را در اختیار آنها قرار دهید ... که در این صورت هم سطح رزمی وهم سطح علمی هنرجویانتان افزایش می یابد وهم پل ارتباطی زیبایی بین سبک ها واساتید آنها بنا می شود  در نتیجه سطح مانور هنرهای رزمی در کشور افزایش می یابد که باعث می شود در مسابقات جهانی هنرجویانتان به ستارگان درخشان تبدیل شوند .

مربیان و اساتید هنرهای رزمی در هر سبکی که هستید استفاده از هنر رزمی سبک های دیگر برایتان مفید خواهد بود .

مثلاً اگر سبک رزمی شما کونگ فو است مطمئناً در اجرای تکنیکهای بوکس به قدرت وکارآیی هنرجویان بوکس کار نمی رسید پس برای یادگیری وکامل شدن هنرجویانتان در این هنر سخت باید با اساتید این هنر به توافق رسیده  تا به خواسته هایتان برسید و در رویارویی با مبارزان  بوکس کار کم نیاورده و همپای آنها به مبارزه بپردازند ...

ما هرچه به کیفیت وکارآیی خودمان اضافه کنیم ضرر نخواهیم کرد ، پس نباید به تکنیک های سبک خود اکتفا کنیم و همیشه بر این عقیده بسیار قدیمی و مضر و تفرقه انداز  پایبند باشیم که سبک ما بهتر وبرتر از سایر سبکها است و نیز  دو نوع سبک را نمی توان همزمان فراگرفت   جهت پیشرفت بیشتر  و نزدیکتر شدن به موفقیتهای دیگران باید بر روی این افکار پا گذاشته و فقط به فکر پیشرفت باشیم  ، برای رسیدن هرچه سریعتر به این خواسته باید همین امروز اقدام کنیم  ...

به امید آن روزی که من شما را و شما مرا  و من و شما دیگران را  از نزدیک  ببینم و از تجربیات همدیگر استفاده کنیم و خودمان و هنرجویانمان را به اوج موفقیت برسانیم .

گراند ماستر دزفولی