Google

در اين سایت
در كل اينترنت

جهت ارتباط مستقیم با گراند ماستر دزفولی یا ارائه پیشنهاد و انتقاد می توانید توسط فرم ذیل با ما مکاتبه نمایید . با تشکر

نام و نام خانوادگی
ایمیل:
عنوان پیغام:
پیغام :

 

مدارک سازمان جهانی كلورز کونگ فو

مدارک سبک که شامل کارنامه های سبک  و حکم هاست  که بطور مجزا شرح داده می شود .

کارنامه های سبک به سه دسته رسمی آزمون بین المللی افتخاری  تقسیم  می شوند .

کارنامه رسمی آزمون : کارنامه های رسمی نیز به کارنامه های معتبر آزمون ساده  و کارنامه های مشکی دان یک به بالای امتیازدار مجزا  می شوند .

کارنامه های معتبر آزمون  برای هر رده در سطح کشوری معتبر است و کارنامه مشکی دان یک به بالا به چند صورت ساده و امتیاز دار و بین المللی منشعب می گردد  که هر کدام شرایط احراز خود را دارد .

نکته : کمربند مشکی دان یک به بالا به سنین بالای 18 سال اعطا می گردد اگر در سن کمتر از حد نصاب موفق به کسب کمربند شده اند تا رسیدن به سن قانونی این کمربند ، کارنامه وی محفوظ می ماند .

کارنامه بین المللی : کارنامه های بین المللی برای کمربند مشکی دان یک به بالا در نظر گرفته شده است که پس از قبولی در آزمون خاص آن صادر  می شود 

کارنامه افتخاری :  کارنامه افتخاری بدون ذکر رده کمربند در آن برای قدردانی و ارج نهادن به سابقه بالای فعالیت موثر افراد خاص و پیشکسوت در هنرهای رزمی صادر می شود .

کارنامه افتخاری با ذکر رده کمربند در آن برای تشویق وسپاس از اعضای رسمی سبک و تشکراز افراد خارج سبک به خاطر تعاون و مشارکت آنها صادر می گردد .

 تبصره : کارنامه های افتخاری به هیچ عنوان امتیاز دار صادر نمی شود هر چند که مدرک معتبر تسلط به چند زبان را دارا باشد .

حکم ها ی سبک که شامل موارد ذیل هستند :

احکام ادرای :  که برای نصب یا عزل از سمت در سطح اداری صادر می شود .

احکام رزمی  : که برای داوری و مربیگری و کارشناسی  صادر می شود .

احکام قهرمانی : در سطوح استانی – کشوری – منطقه ای و جهانی است .

تقدیرنامه :  تقدیرنامه ها نیز در دو گروه اداری و رزمی تقسیم می شوند که بسته به نوع آن لقب وعنوان تقدیرنامه متغیر است  در تقدیرنامه های اداری صداقت و اخلاق – تعهد کاری – خلاقیت و مدیریت برتر مد نظر است و در تقدیرنامه های رزمی اولا اخلاق مهم است و دوم تبهر رزمی و ....

تعریف کارنامه امتیازدار

کارنامه مشکی امتیازدار از مدارک معتبر سبک است و به غیر از شرایط خاص رزمی  یک شرط دیگری را در نظر گرفته است و آن تسلط به زبان انگلیسی و ارائه مدرک از مراکز آموزشی معتبر است تا بتواند کمربند مشکی دان یک امتیاز دار را کسب کند .

برای افرادی که به زبان انگلیسی مسلط نیستند یا نمی توانند مدرک معتبری ارائه دهند کارنامه مشکی دان یک ساده  صادر می شود .

تبصره : این افراد زمانی که مدرک معتبری را ارائه دهند کارنامه مشکی دان یک ساده آنها باز پس گرفته می شود و کارنامه امتیاز دار اعطا می شود .

منظور از یادگیری زبان انگلیسی برای  کلورزکاران  به این دلایل است که اولا تسلط به رایج ترین زبان زنده دنیاست و دوم اینکه کمک به افزایش دامنه ارتباط با دیگران است که آنها را قادر می سازد با افراد غیر زبان خویش و بطور کلی افراد مختلف با فرهنگهای متفاوت  در هر کجای دنیا ارتباط برقرار سازند که به نوبه خود گامی بزرگ برای کسب تجربه و فرصت کاری و تعامل با دنیای گسترده و نامحدود خارج از مرزهاست و ایجاد موفقیت بیشتر در جایی دور از خانه و کشور خود .

و از نگاهی دیگر مانعی نشود برای دست نیافتن به اهداف بزرگتر و موفقیت جهانی صرفا بخاطر آشنا نبودن با یک زبان زنده و عدم ارتباط و تواصل با مردمان مختلف  .

بنا به اصول سبک که به سایر سبک ها احترام قائل هستیم و در صورت ملحق شدن رزمی کاران دیگر به سبک پس از یک تست رزمی کارنامه ای مطابق با کمربند سبک سابق وی ارائه می شود و باز بدون تسلط به زبان انگلیسی و ارائه مدرک معتبر ، کارنامه مشکی دان یک ساده اعطا می شود و باز در صورت ارائه مدرک معتبر در هر زمان متفاوت دیگری کمربند مشکی دان یک  ساده  وی به کمربند امتیاز دار ارتقا می یابد .

از مزایای کارنامه های امتیاز دار که خاص کمربند مشکی به بالاست صاحبان خود را در برنامهای ویژه  در اولویت قرارمی دهد مثل اعزام به  صورت داور به مسابقات سراسری یا کشوری – اعزام به صورت مربی دوره های (مثلا یک ماهه ، ده روزه یا ... ) به شهر یا کشور دیگر – اعزام به صورت تیمی برای تمرین و اردوهای خارجی – حضور به عنوان کارشناس سبک در مسابقات و برنامه های مسابقات جهانی  و سایر سبکها - استخدام رسمی به عنوان عضو برای فدراسیون و هیئت ادرای و اجرایی -  اعطای کارت طلایی به افرادی که دارای کارنامه های امتیاز دار هستند  .