Google

در اين سایت
در كل اينترنت

جهت ارتباط مستقیم با گراند ماستر دزفولی یا ارائه پیشنهاد و انتقاد می توانید توسط فرم ذیل با ما مکاتبه نمایید . با تشکر

نام و نام خانوادگی
ایمیل:
عنوان پیغام:
پیغام :

 

تاریخچه کلورز کونگ فو

در تاریخ بشر همواره می بینید که انسان به دنبال راهی است تا از خود در برابر حملات انسانهای دیگر محافظت کند.

در این راه انسانهایی بوده اند که راههای مختلفی برای دفاع از خویش را پیش روی دیگران قرار داده اند مانند: انواع دفاع های شخصی- استفاده از مشت و لگد- استفاده از سلاح های سرد از

 قبیل:  چوب  شمشیر آرنس  نانچیکو و ..

 و همچنان این راه در حال پیمودن است و در گوشه و کنار جهان سبكهای رزمی و دفاعی بیشماری پا به عرصه ظهور می گذارند.

چه بسا افرادی که سالیان متمادی سخت در تلاش بوده اند تا تکنیک هایی را به اجرا بگذارند تا همگان از آن استفاده کنند.

آنها ثمره عقل و فکر و فرهنگ و فلسفه خاص خود و همه آن معادلات ذهنی و تجزیه و تحلیلها را در مجموعه ای مجسم ساختند که سبک ابداعیشان است و نامی بر آن گذاردند که شایسته آن است.

در تاریخچه هنرهای رزمی از سبکهای متعدد و ابداعگران بزرگی یاد شده است چون جیت کان دو بروس لی کاراته اویاماو ... و سبکی که مورد بحث ماست سبک جدید و پرقدرت کلورز کونگ فو که به حق نامی است شایسته برای این سبک.

سبکی پر از عقل و اندیشه سبکی که فلسفه خاصی دارد.سبکی که به تمام سبکها احترام می گذارد.حقیقا سبکی است که معرف عقل و هوش ابداعگر آن است و نماینده سالها سعی و تلاش ابداعگر است در دنیای پر رمز و راز هنرهای رزمی.

ابداعگر این سبک گراند ماستر دزفولی از سن سیزده سالگی وارد دنیای هنرهای رزمی شدند.21سال تمام در سبکهای مختلفی فعالیت کرده و به تجزیه و تحلیل آنها پرداخته است.پس از این سالها ایشان به این فکرمی رسند که چرا خود سبکی ابداع نکنند که مقلد سبک های دیگر نباشند و فرهنگ های عجین شده در آن سبک ها را تبلیغ و ترویج ندهند.بلکه خود سبکی غنی از معنویت و فرهنگ اصیل اسلامی را ابداع کنند و این سبک راهی باشد برای رسیدن و شناختن خدای بزرگ و متعال که خالق تمام هستی است

در سال 1994گراند ماستر دزفولی مشغول ابداع سبک جدیدی شدند و تمام فکر و وقت و همتشان را در این راه نهادند تا سبکی علمی با بهترین متد را برای علاقمندان به هنرهای رزمی مهیا کنند.

سبکی که نه تنها غنی از تکنیک ها پیشرفته و صد در صد مؤثر است بلکه غنی از علم و عقل است.سبکی که براستی تیزهوشان برازنده آن است.

كلورز كونگ فو يعني تيز هوشان ، كار- دانش – تكنيك.

سالها  سختي و مرارت  در سال 2000 به اتمام  رسيد و به تمام معنا شكل گرفت.

کلورز کونگ فو سبکی است که همواره در حال پیشرفت است.بی انتها و پویا مانند

ابداعگرش گراند ماستر دزفولی .